Зміни та доповнення до Міжнародних правил змагань з гірськолижного спорту (затверджені Радою FIS 07.06.2015)
Затверджено програму чемпіонату світу 2017 р., м.Сант-Моріц (Швейцарія). Додатково за пропозицією комітету з гірськолижного спорту було запроваджено кваліфікаційні змагання серед жінок у технічних видах програми – слаломі і слаломі-гіганті. Це має обмежити кількість учасниць у фінальних змаганнях до 100 спортсменок.
Кандидати на проведення чемпіонату світу 2021 р.: Кортіна Д'Ампеццо (Італія).
Місця проведення змагань чемпіонату світу 2019 р.: Оре (Швеція).
Чемпіонат світу серед юніорів 2016 р.: Сочі (Росія).
Чемпіонат світу серед юніорів 2017 р.: Оре (Швеція).
Чемпіонат світу серед юніорів 2018 р.: Валь-ді-Фасса (Італія).
Чемпіонат світу серед юніорів 2019 р.: Давос (Швейцарія).
Рада FIS затвердила надання допомоги ФЛСУ на проведення семінару для тренерів з гірськолижного спорту та сноубордингу, що запланований на 3-5 вересня 2015 р.
Оголошено початок прийому заяв на використання доменних назв ***.SKI. Упродовж 30 діб буде проведено реєстрацію за заявами пріоритетних груп: FIS, національних федерацій, FIS –атлетів, організаторів змагань FIS, лижної індустрії тощо. Бажаючі запрошуються до подання заяв.
Затверджено календарі змагань Кубка світу та кубка Європи з гірськолижного спорту, а також такі зміни у міжнародних правилах змагань:
- Організатор змагань повинен оголосити остаточний термін подання заявок – від 24 та 48 годин до початку першого засідання представників команд.
- Відмінено ліміт кількості стартів (25) для юніорів першого року виступів на міжнародних змаганнях FIS;
- Дискваліфікація до старту. Спортсмен може бути не допущений до старту (у протоколі позначатиметься як NPS) у разі, якщо він порушив правила FIS щодо спорядження (FIS Specifications for Competition Equipment and Commercial Markings), якщо змагальний шолом не відповідає зазначеним правилам, або не має скі-стопів на лижах.
- При постановці траси прапори та древка мають бути одного кольору. На усіх змаганнях FIS замість червоного можна використовувати оранжевий.
- Проведення змагань зі слалому з одним древком можливо застосовувати на змаганнях FIS усіх рівнів.
Квота на участь у змаганнях Кубка світу:
Базова квота: кожна національна федерація може заявити 1 спортсмена (виключення гірськолижна комбінація) за умови наявності наступних фіс-пунктів: технічні види – не більше 120 фіс-пунктів у будь-якому з видів програми у діючому фіс-листі, супер-гігант / швидкісний спуск – не більше 80 фіс-пунктів у відповідному виді програми згідно діючого фіс-листа, гірськолижна комбінація – не більше 80 у шв.спуску на змаганнях зі шв.спуском та не більше 80 у супер-гіганті або шв.спуску або комбінації на змаганнях із супер-гігантом.
З поточного змагального сезону змагальні комбінезони для швидкісного спуску, супер-гіганту, слалому-гіганту повинні мати налипку з з надписом "Competition Suit conforms to FIS specifications 2015". До кінця змагального сезону 2017/2018 можливе використання комбінезонів з попередніми пломбами.
Змагальні шоломі мають використовуватись у можифікації виробника. Будь-які зміни / модифікації конструкції не допускаються. Аналогічно не допускається розміщення додаткових елементів на шоломі.
Календар Кубка світу 2015/2016 (жінки)
Календар Кубка світу 2015/2016 (чоловіки)
Календар Кубка Європи 2015/2016 (жінки)
Календар Кубка Європи 2015/2016 (чоловіки)
07.07.2015 :: ФЛСУ
tags: зміни доповнення міжнародних правил змагань гірськолижного спорту